Nasi finaliści

Miło nam ogłosić, że Mykhailo Andriichuk z kl. 8 został 💥Finalistą💥VII Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2022/2023. 👏👏👏👏
Do konkursu przygotowywała go p. Anna Grzybczak.💐
Misha jest Ukraińcem. Do naszej szkoły przyszedł w marcu zeszłego roku po inwazji Rosjan na Ukrainę. Mimo różnic językowych otrzymał jedno z najwyższych wyróżnień na polu edukacji w szkołach podstawowych.
Jest wrażliwym i sympatycznym kolegą, bardzo skromnym i pilnym. Interesuje się językami programowania, lubi literaturę science fiction. Świetnie gotuje.
Jesteśmy z niego bardzo dumni❗️

Serdeczne gratulacje przekazujemy również Darii Pedrycz z kl. 7 dwujęzycznej, która została 💥Finalistką💥 IV Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2022/2023. Do konkursu przygotowywała ją p. Barbara Śledzik. 💐
Daria rywalizowała z uczniami z kl. 8 z całego województwa, tym bardziej podziwiamy jej determinację i wiedzę. Jej pasją jest taniec. Uczęszcza do Kieleckiej Szkoły Tańca na zajęcia modern jazzu. Poza tym pobiera edukację w szkole muzycznej. Umie grać na organach.

Drukuj