Piknik Rodzinny

To było piękne popołudnie pełne cudownej energii, życzliwości i radości. 😊👏👍
2 czerwca  odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem: ,, Nie jest ważne, jak bardzo się różnimy. Grunt, że potrafimy się wspierać”. Imprezę prowadziła p. Dyrektor Aneta Januchta wraz z koordynatorem projektu p. Dorotą Malarczyk.
Na początku Pan Wójt Tomasz Lato złożył życzenia oraz obdarował wszystkich kilogramami słodyczy.
Środki na zorganizowanie tej imprezy pozyskaliśmy z przyznanego grantu przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach programu „Młodzi w akcji”. Dzięki temu dzieci z rodzicami miały możliwość uczestniczenia w różnych aktywnościach.🏓🏸🤸‍♂️🥅🏑🛝Przygotowaliśmy ścieżkę sensoryczną. Wszyscy mogli zakręcić Kołem Fortuny
🍡. Na stoiskach pojawiły się kiełbaski z grilla,  brytyjskie muffiny i pancakes🍪🥞, pyszne polskie truskawki🍓ciasto marchewkowe ,gofry, sałatki i szaszłyki owocowe,🍇🍉 ukraińskie 🇺🇦pierożki i sałatki🥗. Były eksperymenty dziecięce i hit -fotobudka z Albertem  Einsteinem. Dzieci puszczały bańki mydlane, malowały farbami i kredą.
Rada rodziców ufundowała  dodatkową atrakcję – dmuchańca i maszynę do waty cukrowej.
Imprezę uświetniły występy dzieci. W całe wydarzenie zaangażowali się rodzice dzieci polskich i ukraińskich, za co bardzo dziękujemy. ❤️❤️❤️
Ale, wiecie, co o na pikniku kochamy najbardziej?
Zwyczajne BYĆ. Razem.
To te pogaduchy, uśmiechy, pytania i słowa wsparcia… To nas buduje. To tworzy miejsce, w którym można znaleźć SWOJE miejsce.
Dziękujemy, że możemy tworzyć je wspólnie. ❤️
Drukuj