Piknik rodzinny na sportowo.

Piknik rodzinny na sportowo,  rozpoczął się  o godz. 15.30 w piątek 14 czerwca 2024 r. na zewnętrznych obiektach szkolnych.
Jesteśmy pełni nadziei, że impreza spełniła oczekiwania organizatorów. A stało się tak ponieważ Państwo wraz ze swoimi dziećmi zagościliście  w tym dniu w naszych skromnych murach i stworzyliście atmosferę świetnej zabawy.
Odbyły się  występy artystyczne dzieci i młodzieży, gry i zabawy sportowe i towarzyskie, indywidualne i rodzinne. Ciekawe były  pokazy z ratownictwa medycznego czy możliwości OSP w Mąchocicach Kapitulnych, prezentacje stanowiska hiszpańskiego z potrawami regionalnymi oraz inne niespodzianki.

Razem z Radą Rodziców oraz Kapitułą Szlachetnego Serca – głównymi współorganizatorami przedsięwzięcia – nagrodziliśmy Przyjaciół Szkoły.
Ponadto można było skosztować  smaczne grillowane i gotowane posiłki, słodkości, napoje ciepłe i zimne, przygotowane przez rodziców, panie nauczycielki i panie z kuchni szkolnej.
Impreza miała charakter otwarty. Byliśmy w tym dniu razem, stworzyliśmy jedną, wielką rodzinę szkolną. Nie zabrakło  humoru i radości, mnogości uśmiechów oraz garści piknikowej pogody.

 

zobacz filmik

Drukuj