Wracamy do szkoły

Drodzy Rodzice,
Przez okres kwarantanny oraz wakacyjny ulepszaliśmy funkcjonowanie naszej MĄDREJ SZKOŁY. Wzbogaciliśmy bazę o nowe pomoce dydaktyczne, w tym 30 nowoczesnych tabletów. Powstała pracownia chemiczna z dygestorium do przeprowadzania doświadczeń, by uczniowie poczuli chemię😊 do Skłodowskiej. Podnosimy standardy edukacji, opieki i wychowania naszych wychowanków, tworząc Kącik Ciszy, Salę relaksacyjną i Gabinet Patronki. Pracownicy obsługi zadbali o estetykę naszego budynku i placu przyszkolnego. Mamy nowy piec i od września urozmaicimy posiłki.
Wykorzystamy wiedzę zdobytą podczas licznych kursów, szkoleń i konferencji, stawiając na JAKOŚĆ EDUKACJI oraz KULTURĘ ORGANIZACYJNĄ naszej placówki.
Z przyjemnością informujemy, że rok szkolny rozpoczniemy stacjonarnie, w małej, bezpiecznej, dobrze wyposażonej szkole, ale też w szkole przyjaznej, gotowej na zmianę, w szkole, którą pragniemy budować na szacunku, porozumieniu i wartościach.
Zatrudniamy grono wspaniałych nauczycieli, specjalistów oraz pracowników, którzy z uśmiechem i nadzieją, rozpoczną kolejny rok szkolny.
Stęskniliśmy się za Uczniami, Rodzicami, Nauczycielami, za dawnym gwarem, spotkaniami, lekcjami i przerwami, zwyczajnie – za Szkołą.
Dziękujemy, że jesteście z nami🌹
Drukuj